На головну

10-ти річчя співпраці з Ходзеським повітом Республіки Польща – незабутній досвід

IMG 8184Міжнародна співпраця надає територіальним громадам унікальну можливість запозичувати позитивний досвід громад інших країн в економічній, соціальній та культурній сферах. 
Тростянецький район ось уже 10-ть років пишається плідною  співпрацею із дружнім нам Ходзеським повітом Республіки Польща.
Історія співпраці Тростянецького району з Ходзеським повітом розпочалася в 2007 році, коли було підписано угоду про міжрегіональне співробітництво. Відтоді відбулися неодноразові зустрічі з поляками, обмін досвідом та делегаціями. Особливо пишаємося тим, що  наші учні, наші діти, наше майбутнє має можливість побувати у наших польських друзів, перейняти досвід, відкрити для себе нові знайомства на завести друзів. Для багатьох із цих дітей такі поїздки є доленосними, адже вони приймають рішення навчатися у вищих начальних закладах Польщі, аби здобути якісну європейську освіту.
За 10-ти річну історію існування угоди на території території Ходзеського повіту побувало 7 офіційних районних та учнівських делегацій, а це більше 100 чоловік.
Угода, укладена на невизначений термін, ґрунтується на принципах рівності, взаємодії та балансу, а також дає можливість розвивати співробітництво в окремих галузях, таких як: місцеве самоврядування, економіка та інновації, освіта, наука та наукове дослідництво, молодь, соціальне забезпечення та охорона здоров’я, культура і спорт. Цією угодою ми прирекли наш район на успішний розвиток, розширення дружніх кордонів та налагодження плідних взаємостосунків з Європою. Адже Україна – це Європа!
У цей урочистий день, День Державного Прапора України, а також на честь приїзду польської делегації, голова Тростянецької районної державної адміністрації Леонід Лобань разом із старостою Ходзеського повіту Юліаном Гермащуком відкрили  «Пам’ятний знак» з нагоди 10-ї річної співпраці з Ходзеським повітом Республіки Польща. І це дуже символічно, адже всиляє надію не лише на співпрацю, а й на тісну дружбу майбутніх поколінь.
«Сьогодні я хочу побажати вам, дорогі наші гості, друзі, партнери процвітання, здійснення усіх планів та головне мирного неба над головою, а також довгого та приємного співробітництва з Тростянецьким районом. Зі святом усіх нас!» - сказав голова райдержадміністрації Леонід Лобань. 
 
IMG 8185
IMG 8186
 
DSC06652
DSC06655
IMG 8177

Державний Прапор України піднято – зі святом тростянчани!

IMG 8181Сьогодні, 23 серпня вся країна святкує урочисту і по істині визначну дату – День Державного Прапора України! По всій країні відбулося урочисте підняття Державного Прапора.
Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле і не менш героїчне сьогодення. Із ним ішли і сьогодні ідуть в бій, за нього віддавали і віддають сьогодні своє життя, тому що наш прапор це – гордість, слава і велич нації.
Право підняти Державний Прапор України було надано голові районної державної адміністрації Леоніду Лобаню та голові районної ради Людмилі Скапровській.
«Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
Переконаний, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
Від усього серця бажаю вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.Зі святом вас дорогі мешканці району!»
Церемонія підняття Державного Прапора України відбувалась за участю делегації з Ходзеського повіту Республіки Польща. На честь приїзду польської делегації було відкрито «Пам’ятний знак» з нагоди 10-ї річної співпраці з Ходзеським повітом, а також виконано польський гімн та піднято прапор Республіки Польща.
IMG 8179
IMG 8183
IMG 8184
IMG 8185
 
 
 

Шановні жителі Тростянецького району! Вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

ukrprozapraporaЦе свято всіх поколінь україців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.
Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.
Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.
Переконаний, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
Від усього серця бажаю вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.
Зі святом вас дорогі мешканці району!

ПРАЦЯ ДЛЯ БЛАГА ЛЮДЕЙ. ПЕРЕКЛИЧКА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

imagesСПРАВА, ЯКА ОБ’ЄДНАЛА СЕЛО
У Будах невдовзі закриється питання забезпечення централізованою питною водою. З ініціативи сільського голови Олександра Комарова, який ще з початку своєї каденції виношував ідею прокласти по селу водогін і вивчав це питання протягом останнього року, на загальних зборах громадян села було створено ініціативну групу, а невдовзі й зареєстровано кооператив, який погодився взяти на свої плечі цю нелегку ношу.
Перед цим очільник села мав перемовини з кількома підрядними організаціями. Хтось з них просив за 13,5 кілометра водогону 5 – 4 – 3 мільйони гривень, а у Немирові він зумів домовитися за 1 млн. 400 тисяч гривень. Місцевий орган самоврядування за бюджетний кошт виготовив проектно-кошторисну документацію, яка вартувала йому 50 тисяч гривень, а далі – робота кооперативу.
На даний момент до кооперативу надійшло 650 тисяч гривень, які успішно освоюються. Передбачається, що вода в оселі надійде у жовтні поточного року.
Це не єдиний показник сільської влади. Невдовзі розпочнеться ремонт сільських доріг, а сільська рада справить новосілля у новому приміщенні – Будинку культури. Перед цим тут відремонтували дах та провели ряд інших робіт.
 
У ВЕРХІВЦІ ТА КОЗИНЦЯХ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ОБЛАСНУ ДОРОГУ
 Верхівка й Козинці хоч територіально недалеко розташовані від районного центру, все ж транспортне сполучення з ним нікудишнє. Місцеві дороги, особливо обласного значення, іноді наводять жах, тому й автоперевізники неохоче сюди їдуть. Сільський голова Микола Пилипенко разом з інвестором ПСГП „Савинецьке”, яке очолює Володимир Ткач, вирішили докорінно виправити ситуацію. Господарство закупило більше ста тонн асфальтобетону, устаткування для видування сміття з ямок. До справи підключилося місцеве населення.
15 чоловіків варили смолу, очищали ямки й латали їх асфальтом.
Всього виконано ремонт на відрізку дороги протяжністю 12 кілометрів. В результаті вдалося відновити автобусний маршрут «Вінниця – Крижопіль» через Верхівку. Це дуже важливо напередодні нового навчального року, адже в населеному пункті діє сільськогосподарський коледж.
На черзі, за словами Верхівського сільського голови Миколи Пилипенка, ремонт комунальних доріг. Тут роботи значно більше, а коштів – менше. Тому лататимуть більш проблемні ділянки вуличних доріг.
 
З ДВОХ ПРОЕКТІВ – ДВІ ПЕРЕМОГИ
отримали у Глибочанській територіальній громаді, взявши участь у обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Схвальні відгуки у членів обласної конкурсної комісії отримали проекти „Сільській культурі – комфортні умови” та „Благоустрій села – пріоритет громади”. На обидва проекти з обласного бюджету виділено 145 тисяч гривень, з районного – 30 тисяч, з сільського – 26,3 тис. грн, і 30 тисяч – благодійні кошти.
Реалізація першого проекту дала можливість зробити водовідведення у дитячому садку й Будинку культури, відремонтувати дах і фасад закладу культури, спорудити танцювальний майданчик.
На часі – виконання другого проекту конкурсу, що дасть можливість спорудити майданчики для встановлення контейнерів під сортування твердих побутових відходів. Хай  поки-що це будуть невеликі, але додаткові надходження в місцеву казну, переконана сільський голова Валентина Горбань. До того ж, це один з уроків культури, якої часто бракує місцевим жителям.
 
ТАКА Б МОЛОДЬ, ТА В КОЖНОМУ СЕЛІ
Пам’ятники тоталітарному режиму в районі демонтовані. Їх місця на розсуд громади і з ініціативи місцевої влади використовуються по-різному.
-          У нашому селі, - розповідає Демидівський сільський голова Любов Марущак, - проблему вирішила молодь. І це дуже похвальна ініціатива в час негативної демографічної ситуації в населеному пункті.
За сприяння і згоди сільської ради, двадцятирічний Максим Комасюк, спільно з друзями,  у минулому році змонтували тут гойдалку. У цьому році – ще одну. А зараз планують спорядити невеличкий спортивний майданчик. Тепер це улюблене місце для відпочинку дітей та молоді.
-          Ми вітаємо будь-яку ініціативу, спрямовану на поліпшення умов життя і благоустрою, - каже Любов Василівна.
 
ДЛЯ БЛАГА ЛЮДЕЙ
Гордіївська територіальна громада є однією з найбільших в районі й об’єднує в собі три насених пункти. То ж і роботи тут кожного року достатньо, яку виконують власним коштом і при допомозі інвестора.
Так, за словами сільського голови Володимира Штефанюка, багато роботи цьогоріч виконано в плані ремонту доріг. За новою повітряно-струменевою методою ліквідовано ямковість на 760-ти квадратних метрах у Великій Стратіївці та 940-ка метрах у Гордіївці.
Заготовлено і вивезено 1380 тонн щебеневої суміші для ремонту комунальних доріг в населених пунктах.
У Великій Стратіївці капітально відремонтовано пам’ятник загиблим односельчанам у Другій світовій війні.
 
ВОГНИЩЕ КУЛЬТУРИ ВІДРОДЖУЄТЬСЯ
Вже й багато хто не сподівався після того, як у 2003 році негода частково зруйнувала у Ілляшівці сільський Будинок культури, що він коли небудь відновить свою роботу. Багато не сподівалося, та тільки не сільський голова Людмила Василенко. Довгі роки вона шукала фінансування. Мала розчарування, бо коштів не було. І тут - фортуна, чи, вірніше, наполегливість перемогла. Минулого року сільська рада перемогла в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, завдяки чому вдалося залучити додаткові кошти з обласного бюджету на реконструкцію приміщення. Звісно, не обійшлося без підтримки районної влади, місцевого інвестора Анатолія Лозінського. Певні кошти віднайшли й в небагатому сільському бюджеті.
Щиро раділи, коли народний депутат України Микола Кучер домігся про виділення з Державного бюджету на ремонт закладу культури 1,3 мільйона гривень. Всього на часткове відновлення клубу за невеликий проміжок часу використано близько двох мільйонів гривень.
У цьому році збори громадян проводилися саме в Будинку культури. Тут займаються діти  і вже проводяться концерти.
Звісно, роботи є ще багато і Людмила Василенко не опускає рук, бо де є початок, там є і завершення.
Ще одна радість для селян. У повноцінному режимі працює місцева амбулаторія. Дякуючи головному лікарю центру первинної медико-санітарної допомоги Володимиру Пересуньку, сюди на постійну основу направлено сімейного лікаря Володимира Лисака.
 
У КАПУСТЯНАХ Є НА КОГО РІВНЯТИСЯ
Валерій Темрієнко більше двох десятків років очолює місцеве СТОВ „Колос” і без нього весь цей період не обходиться розвиток інфраструктури села. Школа, дитсадок, амбулаторія, благоустрій, допомога сільському населенню й волонтерам, які здійснюють поїздки на фронт.
Сільська рада брала участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, де заявила про внутрішній ремонт сільського Будинку культури. Зовнішній був зроблений раніше за сприяння СТОВ „Колос”. Сама споруда, по-суті, є унікальною, адже їй більше 140 років. І - виграла!
880 тисяч гривень гранту на сьогодні успішно освоюються. З цієї суми надійшло 600 тисяч з аграрного товариства, 200 – з обласного бюджету, 15 – з районного, решта – з сільського кошторису.
За попередніми прогнозами відкриття оновленого Будинку культури відбудеться на Покрову. Цього дня ми відзначатимемо День захисника України.
Звісно, з лідера беруть приклад і рядові жителі села. Біля того ж Будинку культури є старий панський сквер. Група молодих чоловіків села вирішила дати йому нове життя для себе, своїх дітей і нових поколінь. За власні кошти вони зробили корт для великого тенісу, а зараз хочуть відремонтувати дитячий майданчик і звертаються до меценатів, депутатів про наповнення його новими атракціонами.
Сільський голова Капустян Юлія Дублюк запевнила, що готова сприяти будь-яким позитивним ініціативам у підпорядкованій їй територіальній громаді.
 
СПРАВА ЗРУШЕНА З МЕРТВОЇ ТОЧКИ
У Летківці, як і в кожному населеному пункті, сьогодні є багато проблем, для вирішення яких необхідні кошти. Але однією чи не з основних є відсутність сільського Будинку культури.
Припинив він своє існування у 1995 році. Його то бралися ремонтувати, то через відсутність проектно-кошторисної документації відкладали роботи.
Сьогодні документація на реконструкцію майбутнього осередку культури викотовлена і є початок великої справи. Виграно обласний конкурс розвитку територіальних громад й з обласного бюджету надійшло 500 тисяч гривень. Ще 600 тисяч має надійти відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України. За системою „Прозорро” шукається підрядник для виконання реконструкції. Всього на завершення будівництва потрібно 6,6 млн. гривень.
 
СЕЛО ЗРАЗКОВОГО ПОРЯДКУ
На такий статус може невдовзі претендувати Нова Ободівка, адже чимало тут робиться в плані благоустрою і екології. Лише в нинішньому році тут ліквідовано майже всі стихійні сміттєзвалища (вивезено на впорядковане сміттєзвалище 36 КамАЗів твердих побутових відходів), розчищено старі дерева навколо  містка через річку Берладинку, збудовано паркан навколо сільського цвинтаря, а ще витрачено півмільйона гривень на ямковий ремонт комунальних доріг та державного рівня.
Також напередодні громада має отримати нового сміттєвоза, що дасть можливість підтримуватив селі порядок.
 
НА СМІТТІ ЗАРОБЛЯТИМУТЬ ГРОШІ
У Ободівці останнім часом виконано чималий обсяг робіт. Та основним досягненням, як вважає сільський голова Костянтин Ременюк, є придбання сміттєвоза. Його громада вже отримала й наразі вирішується питання про спорудження майданчиків для встановлення контейнерів під роздільне збирання сміття.
Ще в Бережанці освоєно 170 тисяч гривень на капітальний ремонт сільського клубу і 190 тисяч гривень на впровадження енергозберігаючих технологій у цьому закладі.
 
НА РАДІСТЬ ЮНОМУ ПОКОЛІННЮ
Спільно вирішує проблеми населених пунктів територіальної громади Олександрівська сільська рада з місцевим дослідним господарством „Олександрівське”. У минулому році встановили спортивний майданчик і облаштували своєрідну зону відпочинку в Демківці, тепер другий майданчик – дитячий. Його придбали й встановили перед Будиком культури в Олександрівці за кошти громади – 16,9 тисяч гривень, сільського бюджету – 10 тисяч грн. і ДП ДГ „Олександрівське” – 30 тисяч гривень.
Зараз тут триває будівництво сільського водогону, ринку в Демківці. Планують встановити ще один ігровий дитячий майданчик та капітально відремонтувати  покрівлю в Будинку культури.
 
НАПЕРЕКІР ОПОЗИЦІОНЕРАМ
В Оляниці за допомогою інвестора вирішуються майже всі назрілі проблеми.
Зазначимо, крім школи, тут надано велику допомогу дитсадку, закладам бюджетної сфери.
Ведеться водогін. З 15-ти кілометрів уже прокладено десять.
На часі – встановлення дитячого ігрового майданчика на території сільського Будинку культури.
    
У САВИНЦЯХ СПОРТ – ЦЕ СИЛА
Савинці – одне з набагатьох сіл, де планують підняти розвиток фізичної культури на належний щабель.
Ще в дев’яностих роках минулого століття тут почали зводити спортивний комплекс для школярів та молоді села, але місцеве й потужне на той час господарство розвалилося на кілька частин, то ж будова залишилися незавершеною й потиху руйнувалася.
Добудувати її мріяли усі сільські голови. Дещо вдалося зробити за часів головування Олени Оленич, тепер мрію планує втілити в життя нинішній очільник громади Василь Марущак. Проте для цього потрібна проектно-коштористна документація. Вона коштує 750 тисяч гривень. Виготовлятимуть її у складчину. Тобто – 200 тисяч гривень отримано за перемогу в обласному конкурсі розвитку територіальних громад з обласного бюджету, 15 - з районного, 200 тисяч – з сільського, 110 тисяч гривень виділяє ПСГП „Савинецьке” (директор Володимир Ткач), решту, по 50 тисяч - інвестори Валерій Темрієнко, Анатолій Лозінський, Володимир Осика, Василь Козар. Свою частку вносить і Соціальний центр МХП.
Поки колись збудується спорткомплекс, фізкультурники громади вже беруть участь у змаганнях районного масштабу. Принагідно хочеться зауважити, Василь Марущак двічі представляв Вінниччину на  Чемпіонаті України серед посадовців місцевого самоврядування. Торік здивував колег у Ворохті на Прикарпатті, а цьогоріч у Скадовську на Херсонщині, вдруге здобувш „срібло” з гирьового спорту. У його ваговій категорії було найбільше представників.
 
ДЕПРЕСИВНІСТЬ БЮДЖЕТУ НА АКТИВНІСТЬ ГРОМАДИ НЕ ВПЛИВАЄ
З усіх населених пунктів району Торканівка є чи найдепресивнішою. Транспортне сполучення сюди не витримує критики не тільки взимку, а й в будь-яку пору року.
Попри усі проблеми, тут намагаються виборсатися з них. Де - з субвенції, а де й з власних мізерних бюджетних коштів відшуковують їх на функціювання бюджетних установ, на впровадженя в дію сільських, районних і державних програм.
Також цінують ініціативу селян. Радіють з того, що навесні активні й молоді громадяни привели до ладу сільський стадіон. Вже зіграли на ньому два товариських футбольних матчі з селами із сусідніх сіл Крижопільського району – Павлівкою та Чечельницького – Бондурівкою. Мріють про встановлення тут волейбольного та футбольного майданчиків. Знову ж таки – проблема з коштами. Сільська рада готова виділити з бюджету стільки, скільки зможе. Далі - надія на інвестора.
 
СЯЄ СВІТЛОМ ТРОСТЯНЧИК НАВІТЬ ВНОЧІ
При підтримці громади, підприємців та інвесторів, їх у селі є кілька, вдалося на 98 відсотків обновити освітлення села в темну пору.
А ще в Тростянчику ремонтують спортивний зал, замахнулися на заміну енеогозберігаючих вікон і фасаду приміщення у дитсадку, встановили дитячий ігровий майданчик.
 
У ЦИБУЛІВЦІ БАГАТО РЕМОНТУЄТЬСЯ Й БУДУЄТЬСЯ
У минулому році ввели в дію „Казку” – дитячий садок. Сьогодні тут облаштовані дитячі майданчики. Ремонтується центральна площа досить великого села перед Будинком культури.
І ще: за сучасними стандартами в Цибулівці відремонтовано амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Тут діє страхова медицина.
 
ЧЕТВЕРТИНІВКА – ЗРАЗОК ДЛЯ МАЛИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ УКРАЇНИ
І не тільки через своє історичне розташування, проведення козацьких і пісенних фестивалів.
Тут якось все гармонійно вписалося в ансамбль населеного пункту, який, разом з сільською радою, створило місцеве господарство імені Богдана Хмельницького. Це, до речі, відзначили численні гості з України під час Всеукраїнського фестивалю з нагоди чергової річниці битви під Батогом у 1652-му році.
Тут є все, що необхідно для сільського жителя, і, навіть, більше.
Оскільки територіальна громада розташована і на рівнині, і на пагорбах, сільська рада взяла участь та перемогла в обласному конкурсі розвитку територіальних громад на предмет водовідведення по найбільш крутих схилах сільських вулиць.
Поки що водовідвідні жолоби встановляться по вулиці Гагаріна. Це – 180 метрів. Цей відрізок буде озеленений.

Програма відзначення 26-ї річниці незалежності України на Тростянеччині

банер

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

DSC0658317 серпня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд порядку денного винесено 14 питань, а саме:
- про недоцільність здійснення соціальної роботи з сім’єю
- про припинення та продовження соціального супроводження сімей (7 питань);
- про  надання дозволу на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна право користування, яким мають малолітні діти (2 питання).
- про продовження терміну перебування дітей в будинку дитини
- про невиконання батьками розпорядження голови райдержадміністрації про встановлення зустрічей з дітьми.
- про надання дозволу на звільнення з роботи  неповнолітнього
- про встановлення зустрічей батька з дитиною.
            У ході розгляду вищезазначених питань членами комісії з питань захисту прав дитини було надано можливість висловити думку заявникам та учасникам.
Після чого прийнято колегіальні рішення спрямовані на захист законних прав та інтересів дітей.
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації
 
DSC06581
 

Відбулося засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам, що проживають на території Тростянецького району

16 серпня заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний провів засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам, що проживають у Тростянецькому районі.
Комісією розглянуто 5 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим (онкохворим) громадянам, що надійшли в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, та прийнято рішення про виплату допомоги за рахунок виділених коштів з районного бюджету відповідно до районної Програми «Турбота» на 2014 – 2017 роки.
 
 
Управління праці та соціального захисту
 населення райдержадміністрації
 
image-0-02-01-fd942e0cd9ed40d480e23b2e15f1cc6a7abed3417efe60b9f759d939c678aa01-V

ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ!!!

       photo-380x290 1З метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, в тому числі іноземцями та особами без громадянства, зменшення негативного впливу транснаціональної та етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в державі, розкриття тяжких і особливо тяжких та інших видів злочинів, до вчинення яких причетні іноземці, притягнення до кримінальної відповідальності, або видворення за межі України іноземних громадян, а також запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців, розкриття і припинення злочинів та інших правопорушень, що вчиняються іноземцями та особами без громадянства Тростянецьке відділення поліції повідомляє, що з 03.08.2017 року на обслуговуючій території проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «МІГРАНТ», згідно яких будуть перевірятися правові підстави перебування іноземців та осіб без громадянства на території обслуговування.
         Будуть ужиті заходи з метою виявлення новоутворених злочинних груп сформованих на етнічній основі, для документування їх протиправної діяльності та перевірки причетності до нерозкритих злочинів.
         А також будуть перевірятися заяви та повідомлення громадян про вчинення іноземцями та особами без громадянства кримінальних  правопорушень. 

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тростянеччині 26-ї річниці незалежності України

15 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тростянеччині 26-ї річниці незалежності України.
         Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний ознайомив присутніх із робочим планом з підготовки та відзначення на Тростянеччині  26-ї річниці незалежності України.
         Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Василь Дворський представив організаційному комітету сценарій культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.
         Про відкриття районної Дошки Пошани та «Каменя партнерства та співробітництва» з нагоди 10-ти річчя співпраці з Ходзеським повітом Республіки Польща інформував заступник голови районної ради Іван Повидало.
         Також Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька ознайомила організаційний комітет із заходами, які плануються на День селища та відкриття частини центрального парку смт Тростянець. Святкування заплановано на 26 серпня 2017 року (початок 16:00 год.)
         Заходи з нагоди Дня Державного Прапора відбудуться 23 серпня 2017 року о 09:00 на Центральній площі смт Тростянець.
         Відзначення 26-ї річниці незалежності України відбудеться 24 серпня 2017 року. Святкові заходи розпочнуться о 15:00 год. відкриттям районної Дошки Пошани та «Пам’ятного знаку» з нагоди 10-ти річчя співпраці з Ходзеським повітом Республіки Польща. Також заплановані: урочиста хода, покладання квітів до Меморіалу пам’яті, районний фестиваль народної творчості «Скарби Тростянеччини», флешмоб «Мидіти твої, Україно!», урочистості з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України, святковий концерт, виступ заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків, козацьке вогняно-піротехнічне шоу «Полум’я Віків», дискотека за участю професійного Djта МС. Святкові заходи відбуватимуться на стадіоні смт Тростянець.
 
DSC06529DSC06532

Нарада за результатами об’їзду освітніх закладів району

DSC0651415 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Леонід Лобань провів нараду за результатами огляду готовності закладів освіти району до роботи в 2017-2018 навчальному році, який проводився з 07 по 11 серпня 2017 року.
У нараді взяли участь представники створеної відповідної комісії:  заступник голови районної ради Іван Повидало, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко,  голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Валерій Єндерюков, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Тростянецькому районі  Лариса Коваль, завідувач сектору  відділу житлово-комунального господарства  та інфраструктури райдержадміністрації Михайло Оліянчук, начальник  Тростянецького  районного сектору Управління  Державної служби  надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Віталій Пчелянський, головний спеціаліст сектору з питтань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Григорій Слободяник.
Представники комісії з огляду стану готовностінавчальних закладів до роботи в 2017-2018 навчальному році поінформували щодо проблем та недоліків, виявлених під час перевірки.
Комісія оглянула  приміщення  закладів, пришкільні території, харчоблоки, ознайомилася з навчальними планами педагогічних колективів тощо.  
Усі навчальні та виховні заклади продемонстрували якісну підготовку  до нового 2017-2018 навчального року. Вчителями разом з батьками та за рахунок бюджетних та благодійних коштів  вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови  для навчання школярів і виховання  дошкільнят. Ошатні кабінети, коридори, фойє, їдальні, санвузли, ігрові кімнати з новими меблями, євровікнами, яскравими малюнками, виробами народної творчості  - це показник відповідальності,  сумлінного і творчого підходу людей до порученої їм справи.
За висновком комісії, всі загальноосвітні і дошкільні  навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне  забезпечення  для здійснення навчально-виховного  процесу у новому навчальному році. В окремих закладах виявлено ряд недоліків та зауважень, керівникам цих навчальних закладів дані доручення щодо їх усунення в найкоротші терміни, щоб  вже першого вересня  всі заклади  гостинно відкрили свої двері для школярів і дошкільнят.
Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити  кожному навчальному закладу, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.
 
DSC06515DSC06521DSC06524

Сторінка 1 з 365

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru