На головну

Звернення голови облдержадміністрації Валерія Коровія у зв’язку з введенням надзвичайного стану в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни

2017-01-16biznes klab v 5Шановні вінничани!
         Ситуація, що склалася в державі у зв’язку з обмеженням поставок вугілля-антрациту з неконтрольованих територій Донбасу, змусила Президента України та Уряд ввести надзвичайний стан в енергетиці задля збереження енергобезпеки країни.
        В цій ситуації, як голова обласної державної адміністрації, прошу з розумінням поставитись до таких вимушених дій та об’єднати зусилля для забезпечення стабільної роботи енергосистеми України.

70 % від обсягу електроенергії споживає саме населення. Тож якщо кожен із нас з відповідальністю підійде до цього питання та в побутових умовах економитиме електроенергію хоча б на 10 %, це дасть можливість забезпечити стабільну роботу підприємств області, дозволить зберегти робочі місця та мінімізувати негативні наслідки обмеження енергопостачання.

        Звертаюся з проханням до всіх вінничан продемонструвати свій патріотизм у конкретній справі та підтримати державу в цей непростий час.

 

   

  Дорогі тростянчани!

  нсОдне за одним закривавлені століття викреслювали Україну з історії, заперечували її право на існування. Та наперекір усім ворогам прапор Української держави вільно майорить сьогодні!
  Згадаймо всіх, хто в боротьбі за краще життя, волю і благополуччя України не дожив до цього дня; хто спить у незнаних і безіменних могилах; хто у розквіті сил віддав свою молодість і найдорожче, що є у людини, – життя.
  Згадаймо героїв нашого століття, найвідважніших синів і дочок України, найпалкіших патріотів Батьківщини, які три роки тому обличчям зустріли реакцію владних структур на мирні протести громадян: на очах у всього світу злочинна диктатура пролила смертельну кров свого народу за бажання жити в кращих умовах, розвиватися по-європейськи.
  20-21 лютого український народ відзначає річницю тих трагічних подій на Майдані.Ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності. З болем та шаною згадуємо всіх, хто розкрив справжнє обличчя псевдопатріотичної влади. Пам’ятаємо про кожного, хто ціною життя викупив свободу для мільйонів українців, дав шанс будувати нову правову державу, розвивати свідомо нове демократичне суспільство.
  Згадаймо сьогодні ще одну з найжорстокіших подій в історії війни на сході України – Дебальцівський котел. Два роки тому, 18 лютого, українські військові відчули, що таке зрада, але показали справжню звитягу і хоробрість; там же вони зазнали найбільших втрат (за офіційними даними з 18 січня по 18 лютого на Дебальцівському плацдармі загинуло 179 українських військових, 11 військових потрапили в полон, а 81 – зникли безвісті; за даними розвідників –загиблих українських бійців в декілька разів більше – близько 400-500 чоловік). Та найстрашнішою втратою для українських солдат було те, що їм довелося відступити…
  Для нас назавжди повинні залишатися святими поняття та ідеї Революції Гідності, Майдану, Героїв Небесної Сотні… Бережімо Батьківщину, будьмо щирими українцями, щоб не були марними перервані життя українців, які полягли смертю славних патріотів!
  Слава Україні! Героям слава!
   
  З повагою
  Голова районної державної адміністрації Леонід ЛОБАНЬ

  20 лютого День Героїв Небесної Сотні

   02

  День Героїв Небесної Сотні

  Без названия 1День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

           11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», - йдеться в документі.

  Відбулося засідання щодо альтернативної служби

  DSC0454717 лютого 2017 року заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Віктор Задорожний провів засідання районної робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби.На захід запросили заявника – громадянина м. Ладижин та старійшину релігійної громади Свідків Єгови м. Ладижин.
  На порядку денному слухали:«Про розгляд заяви жителя м. Ладижин щодо проходження альтернативної (невійськової) служби»(інформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Гонтар); «Про хід проходження альтернативної (невійськової) служби в Ладижинському дитячому будинку-інтернаті» (виступила головний спеціаліст сектору з питань праці управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Юлія Коваль).
  За результатами підведення підсумків засідання прийняті рішення: рекомендувати направити жителя м. Ладижин на проходження альтернативної (невійськової) служби; інформацію щодо проходження альтернативної (невійськової) служби в Ладижинському дитячому будинку-інтернаті взяти до відома.
   
  Відділ організаційної, інформаційної діяльності та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
   
  DSC04549

  Конкурс на кращий малюнок на тему «Навчальний рік без ДТП»

  big-uvaga-konkurs 1 1ПОЛОЖЕННЯ
  про проведення дитячого конкурсу на кращий малюнок на тему
  «Навчальний рік без ДТП»
   
   
  I. Загальні положення
   
  1. Це Положення визначає порядок проведення дитячого конкурсу на кращий дитячий малюнок на тему «Навчальний рік без ДТП» (далі – Конкурс).
   
  2. Конкурс проводиться щороку з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України.
   
  3. Завдання Конкурсу:
  залучення дітей шкільного віку до вивчення Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001 року № 1306, і пропагування їх серед населення та однолітків;
  закріплення знань з безпечної поведінки на дорозі;
  створення умов для творчої самореалізації учнів.
   
  4. Організаторами Конкурсу є:
  Головне управління Національної поліції у Вінницькій області;
  Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.
  До участі в організації та проведенні Конкурсу організатори Конкурсу можуть залучати інші органи державної влади, благодійні фонди, об’єднання громадян та інші заінтересовані підприємства, установи й організації (за згодою).
  ІІ. Умови проведення Конкурсу
   
  1. Конкурс проводиться поетапно:
  1-й (міський) етап – на районному, міському рівнях;
  2-й (регіональний) етап – на обласному;
  3-й (всеукраїнський) етап – фінал.
   
  2. Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим для учнів та вихованців дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, шкіл-інтернатів, дитячих будинків віком від 6 до 17 років включно.
   
  3. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:
  перша категорія – автори робіт віком від 6 до 9 років;
  друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років;
  третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років.
   
  4. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.
   
  5. На Конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають тематиці Конкурсу. Роботи, надіслані на Конкурс, не рецензуються і не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію малюнка (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права надалі. Роботи використовуються Національною поліцією України, Міністерством освіти і науки України, їхніми уповноваженими територіальними підрозділами для організації акцій, фестивалів, нарад, презентацій, виставок, для транслювання на телебаченні, висвітлення на сайті, для передачі в дитячі будинки, реабілітаційні центри, соціальні заклади, а також для використання в соціальній рекламі та під час проведення профілактичних заходів тощо.
   
  6. Малюнки подаються на Конкурс у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фломастерами, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А1. Роботи не оформляються рамкою, паспарту, наклейками тощо.
   
  7. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або в додатку до роботи) необхідно зазначити:
  назву роботи;
  прізвище, ім'я, по батькові та дату народження автора;
  місце проживання/перебування автора;
  найменування навчального закладу, контактний телефон його керівника.
   
  8. Критерії оцінювання конкурсних робіт:
  актуальність та повнота розкриття теми;
  авторська позиція;
  оригінальність оформлення;
  ступінь самостійності автора у виконанні роботи;
  якість роботи;
  естетичний вигляд роботи. 
   
  ІІІ. Організація Конкурсу
   
  1. 1-й етап проводиться в період з 1 лютого по 1 квітня 2017 року районними та міськими уповноваженими підрозділами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області й місцевими органами управління освітою. Конкурсні роботи для підбиття підсумків надсилаються учасниками до місцевих органів управління освітою не пізніше 1 квітня 2017 року.
   
  2. Конкурсні роботи переможців відбіркових районних та міських етапів Конкурсу, які посіли призові місця в трьох вікових групах, із відповідними копіями протоколів журі направляються районними та міськими органами управління освітою до Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 33) до 5 квітня 2017 року для участі у 2-му етапі Конкурсу. Від кожного району та міста має надійти не менше дев'яти творчих робіт.
   
  3. 2-й етап проводиться підрозділом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області й Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.
   
  4. Строки і місце проведення 2-го етапу Конкурсу та порядок нагородження визначаються організаторами, про що учасники інформуються додатково.
   
  5. До 1 травня 2017 року роботи переможців 2-го етапу, які посіли призові місця за трьома напрямами, направляються для участі в 3-му етапі Конкурсу в Національну поліцію України.
   
  6. 3-й етап (фінальний) – проводиться Національною поліцією України та Міністерством освіти і науки України.
   
  7. Строки і місце проведення 3-го етапу Конкурсу та порядок нагородження визначаються організаторами, про що учасники інформуються додатково.
   
   
  IV. Організаційний комітет Конкурсу
   
  1. Для організації та проведення Конкурсу створюється організаційний комітет, до складу якого входять представники Головного управління Національної поліції у Вінницькій області (Поліщук Володимир – начальник відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, Кузнєцова Людмила – начальник сектору профілактики дорожньо-транспортного травматизму управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області, Павленко Володимир – старший інспектор сектору профілактики дорожньо-транспортного травматизму управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області), Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА (Лісогурська Тетяна – заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів) та інших заінтересованих міністерств, центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за згодою).
   
  2. Із числа членів організаційного комітету обираються голова комітету та секретар комітету.
   
  3. До повноважень голови комітету належить координація роботи з підготовки та проведення Конкурсу. Секретар комітету веде документацію.
   
  4. Організаційний комітет:
  забезпечує якісну підготовку та проведення Конкурсу;
  визначає організаційні умови та порядок проведення Конкурсу;
  організовує роботу з проведення Конкурсу;
  вносить пропозиції щодо нагородження учасників Конкурсу;
  сприяє висвітленню в засобах масової інформації проведення та результатів Конкурсу.
   
  V. Журі Конкурсу
   
  1. Для забезпечення об’єктивності оцінювання робіт учасників та визначення переможців Конкурсу утворюється журі, до складу якого входять мистецтвознавці та представники уповноважених підрозділів Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, органів управління освітою, засобів масової інформації, органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій (за згодою).
   
  2. Обов’язки голови, секретаря та членів журі:
  голова журі організовує роботу членів журі, проводить засідання журі, бере участь у визначенні переможців і призерів Конкурсу, затверджує список переможців і призерів Конкурсу;
  секретар журі забезпечує зберігання, систематизацію, оформлення документів та матеріалів Конкурсу;
  члени журі забезпечують об’єктивність оцінювання під час проведення Конкурсу, заповнюють оцінювальні протоколи, визначають переможців Конкурсу.
   
  VI. Визначення та нагородження переможців Конкурсу
   
  1. Переможці Конкурсу визначаються журі в кожній віковій категорії відповідно до критеріїв оцінювання та за відповідним напрямом творчих робіт.
   
  2. Підсумки Конкурсу підбиваються на кожному етапі. Результати засідань журі оформляються відповідними протоколами. Переможці нагороджуються дипломами та призами.
  Крім того, журі та організатори Конкурсу можуть установлювати спеціальні нагороди окремим учасникам, які проявили оригінальність та креативний підхід до виконання робіт.
   
  VII. Умови фінансування Конкурсу
   
  1. 1.Витрати на організацію та проведення Конкурсу на 1 етапі здійснюються за рахунок джерел, не заборонених чинним законодавством України, районними та міськими уповноваженими підрозділами Головного управління Національної поліції у Вінницькій області й місцевими органами управління освітою.  
   
  1. 2.Витрати на організацію та проведення Конкурсу на 2 етапі здійснюються за рахунок виділення коштів з Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», затвердженої Рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №(п. 3.2.12.3).
   
   
   
   

  Підготовка до Дня Героїв Небесної Сотні

  DSC0454316 лютого 2017 року голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів зустріч з представниками громадських інституцій, які об’єднують активних учасників революційних подій 2013-2014 років, для обговорення питань з підготовки та проведення на Тростянеччині Дня Героїв Небесної Сотні.
           Учасники засіданняобговорили пропозиції, висловлені присутніми, плани проведення заходу, підготовлені райдержадміністрацією, врахували вимоги Указу Президента України № 69/2015 від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» та вирішили:
  1. 1.Розпочати заходи 20 лютого 2017 року о 15:00 годна центральній площі смт Тростянця (з покладанням живих квітів та лампадок від делегацій та жителів району до пам’ятника Героям Небесної Сотні) з подальшим продовженням в Тростянецькому районному Будинку культури;
  2. 2.Забезпечити:
  -         виступи учасників Майдану;
  -         супровід заходу через гучномовець на центральні вулиці смт Тростянець;
  -         оформлення виставки особистими речами учасників Майдану;
  1. 3.З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності звернутися до власників приватних торгових установ, керівників підприємств, окремих служб району з проханням надати площу відповідних територій для розміщення інформацій про Героїв Небесної Сотні та оголошення про участь у заході.
    
  Відділ організаційної, інформаційної діяльності та
  комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
   
  DSC04540

  16 лютого відбулося засідання 13 сесії Тростянецької районної ради 7 скликання

        IMG 4815
  У пленарному засіданні сесії районної взяли участь: голова районної державної адміністрації Леонід Лобань, депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Мазур, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, комунальні ЗМІ району.
          На розгляд депутатів районної ради винесено 26 питань. Першим заслухали звіт голови райдержадміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень. Інформує голова Тростянецької районної держаної адміністрації Леонід Лобань.
          Прийнято наступні програми: правоохоронна Програму Тростянецького району на 2017 рік (інформує Сандул І.О. – начальник Тростянецького відділення поліції Бершадського відділу поліції головного управління національної поліції у Вінницькій області); Програма забезпечення мобілізаційної підготовки, мобілізації та оперативного реагування на виклики, загрози на території Тростянецького району на 2017-2019 роки (інформує Голиборода І.В. – провідний спеціаліст по мобілізаційній роботі райдержадміністрації); районна Програма надання населенню Тростянецького району житлових субсидій за спрощеним порядком на 2017 рік (інформує Гонтар О.П. – заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації).
           Внесено зміни та доповнення до програм: поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної рятувальної служби у Тростянецькому районі на 2016 – 2020 роки (інформує: Пчелянський В.П. – начальник Тростянецького сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області); поліпшення надання адміністративних послуг при Тростянецькій районній державній адміністрації громадянам Тростянецького району на 2016 – 2018 роки (інформує: Заграй Т.В. – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації); цільова соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки (інформує: Горбата А.В. – начальник сектору з питань сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації); утримання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району на 2016 – 2018 роки (інформує: Повидало І.І. – заступник голови районної ради).
          Також заслуховувались питання: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік (інформує: Сандуляк Л.Г. – начальник фінансового управління райдержадміністрації); внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання від 15 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» (інформує: Сандуляк Л.Г.); про впорядкування отримання та використання благодійних (добровільних) внесків та пожертв на користь медичних закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад Тростянецького району (Гора Н.Д. – голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення, розвитку інформаційного простору, роботи з молоддю та ветеранами); про здачу приміщень в оренду; про передачу майна; про погодження договорів оренди, що є об’єктами спільної власності сіл, селища Тростянецького району (інформує Савченко А.К. – голова постійної комісії районної ради з питань регулювання комунальної власності, роботи промисловості,будівництва, транспорту, енергозбереження, торгівлі та зайнятості населення); про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (інформує: Поник Л.В. – голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин, охорони довкілля та благоустрою населених пунктів) та інші.
   
   
   
   
   
   
         
  Відділ організаційної, інформаційної діяльності та
  комунікацій з громадськістю райдержадміністрації
   
  IMG 4818
  IMG 4821
  IMG 4823
  IMG 4826
  IMG 4831
  IMG 4836
  IMG 4837

  ДІЛЬНИЧНІ ОФІЦЕРИ ПОЛІЦІЇ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ

  лаврук

  ДОП  Капітан поліції
  Лаврук Олександр Васильвич
  моб. тел. 067 700 54 40
  Територія обслуговування:  с. Тростянчик, с. Глибочок, с. Скибинці,
  с. Демидівка, с. Буди, с. Дубина-Верхівська, с. Гордіївка, с. Митківка, с. В.Стратіївка, с. Четвертинівка, с. Оляниця,ст. Оляниця
   
  хода
   
   
  ДОП ст. лейтенант поліції
  Хода Сергій Ілліч
  Моб.тел. 096 513 30 99
  Територія обслуговування: с. Летківка, с. Северинівка, с. Олександрівка,
   ст. Демківка, с. Демківка
   
  савчук
   
   

  Старший ДОП капітан поліції

  Савчук Олександр Васильович

  Моб.тел. 068 667 73 27

  Територія обслуговування: смт. Тростянець

   бухтій 

  ДОП ст. лейтенант поліції
  Бухтій Ярослав Володимирович
  Моб.тел. 097 322 27 84
  Територія обслуговування: с. Нова Ободівка, с. Ободівка, с. Бережанка,
  с. Мала Стратіївка, с. Цибулівка, с. Торканівка
   
  гнатенко

  Старший ДОП капітан поліції
  Гнатенко Олександр Федорович
  Моб.тел. 067 836 86 54
  Територія обслуговування: с. Капустяни, с. Ілляшівка, с. Красногірка, с. Підлісне, с. Савинці, с. Китайгород, с. Довжок, с. Зелений Довжок, с. Верхівка, с. Козинці
   

  Інтерв'ю Голови Держенергоефективності Сергія Савчука

  GOL 0374 0«Сьогодні вже не потрібно переконувати громадян у тому, що теплі кредити – це не фейк, а справжня допомога населенню у зменшенні своїх комунальних платіжок. В кожному регіоні, кожному місті є конкретні приклади успішної участі ОСББ у програмі. Більше того, деякі ОСББ вдруге і втретє звертаються до програми», - зауважив Сергій Савчук.

   «Наприклад, харківське ОСББ «Злагода» скористалося програмою, взяло «теплий» кредит на суму 231 000 грн, у вересні 2016 року встановило в будинку індивідуальний тепловий пункт і одержало потрійну фінансову допомогу від держави. Від Уряду ОСББ отримало 40%-ве відшкодування, а саме - 92 000 грн, з обласного бюджету - 20%-ву компенсацію, а це - 46 000 грн, і з міського бюджету Харкова – ще 20%, тобто 46 000 грн. У результаті ОСББ залишилося сплатити лише 46 тисяч гривень, - навів приклад Голова Агентства. – Завдяки потрійній допомозі від держави, ОСББ швидко виплатило кредит і за період жовтень-листопад 2016 року зекономило 51 тис. грн. Іншими словами, окупність встановлення ІТП склала лише 2 місяці».

   Сергій Савчук запевнив, що у більшості ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи, вартість опалення впала в два рази: з 18-15 грн за Гкал/м2 до 7-8 грн за Гкал/м2. Окрім цього, вартість квартир в термомодернізованих будинках зросла приблизно на 25%. Приємним бонусом є тепло та затишок в оселях.

   Про те, як зменшити витрати сімей на споживання тепла, як працює програма «теплих» кредитів, чому сонячні панелі стали популярні серед приватних домогосподарств, як держава стимулюватиме інвесторів вкладати кошти у виробництво тепла «не з газу» - про все це детально інформував глядачів 5 каналу Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Сторінка 1 з 296

  Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru